KONG Extreme Flyer Šuns Žaislas

KONG Extreme Flyer Šuns Žaislas

SKU: k1114

Nauja prekė

€17.72
Žymos: aitvarai šunys, rd290, antklode vienaragis, goldway, šuo kong žaislas, disko šuo, kamuolys šuo, kong žaislas, 139qma, puppy kong žaislai.

Aprašymas

Reikia pasiteisinimas "eiti ilgai"?KONGAS Ekstremalių Flyer yra numatyti žavingas.Pagamintas iš tvirtos KONG Extreme gumos, šis žaislas suteikia atlaidus sugauti ir pristato dinamišką rikošetas tik tuo atveju, jei jūsų šuo praleidžia pradinio lobizmas.Tegul jūsų šuns meile atnešti skrydžio su saugiau diską, kuris pristato tonų sveikas veikla.

Pagrindiniai Privalumai

Pagamintas iš KONG Extreme gumos, kuri yra švelni, dėl savo šuns dantis ir dantenas.

Puikus žaidimų iškviesti ir gali atlaikyti griežtesnius reikalavimus net labiausiai entuziastingi šunys.

Ekstremalių plaukioja veiksmų suteikia šunys jaudulį chase, kaip jums mesti visoje kieme.

Galimi didelių gabaritų, dėl tų didelių šuniukų, kurie norėtų gauti savo purvinas letenas.

Pakankamai lanksti, kad būtų galima sulankstyti lengvai perkeliamumo paslauga nors dar ir yra standus pakankamai ilgas skrydis.

Kiekvienas šuo atlieka skirtingai, ir, kadangi ne visi žaislai yra lygūs, visada yra geriausia išlaikyti atidžiai stebėti dėl jūsų pup, jei ko gauti gaiduko.Prižiūrima žaisti padės žaislai ilgiau ir, svarbiausia, išlaikyti savo pal saugus.Ne šuns žaislas yra iš tikrųjų nesunaikinamas, todėl visada išimkite žaislą iš grojimo jei gabalus pradėti nutraukti.


  • Tipas: Šunys
  • Rinkinys Tipas: No
  • Medžiaga: Guma
  • Kilmės: JAV(Kilmės)
  • Žaislai Tipas: Plaukioja Diskai
Rybina84 2020-11-15 The flyer is extremely poor quality. It can't be used for its purpose because it is permanently folded and lost its shape. Doesn't look genuine KONG at all. I can't believe that someone took this and thought it is ok to sell it, placed it in a box and posted it. I am really dissapointed with this item. 1/5
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Perkamiausi