Sponge Durų Projekto Kamštis dvipusės Durys Izoliatorius Lipni, Juosta, Sandarinimo Triukšmo Blokavimo, Miegamojo #CW

Sponge Durų Projekto Kamštis dvipusės Durys Izoliatorius Lipni, Juosta, Sandarinimo Triukšmo Blokavimo, Miegamojo #CW

SKU: k1287

Nauja prekė

€4.69 €3.61
Žymos: hidraulinis auto įrankis, keramikos, porceliano izoliatorius, hidrauliniai kamščiatraukis įrankis, vielos keraminių izoliatorių, kabelio keraminių izoliatorių, apačioje durų antspaudas, laidų keraminių izoliatorių, lipnios durų juostos, hidrauliniai sandarinimo priemonė "amazon", hidrauliniai stabdžiai įrankis.

Kulka Taškų:

1、SE efektyvus sandarinimas: Mūsų dvipuses duris projektą kamštis efektyviai apsaugo vėdinimo ir šalto, ir vengia triukšmo, vėjo, kvapų bei kenkėjų.

2、Universal": Mūsų duris projektą kamštis yra 90 cm ilgio, kuris gali būti sumažinti iki reikiamo dydžio su žirklėmis, kaip reikia, ir tai yra geriausias sprendimas vėjo dizainas langai ir durys.

3、Lengva įdiegti: Tiesiog naudokite jį pagal durys; oro kištukas yra labai lengva naudoti.Durų sandarikliai yra lipnios.

4、Naudojimas: Naudoti durų volai apsaugos nuo triukšmo, tempimo apsaugoti arba izoliuoti reikšminga kiekvienam durų.Durų ištraukite kamštį pagalvę, taip pat tinka kaip apatinė durų juostos, sandarinimo kiekvienas duris, kiemo vartų ir balkono durų.

5、Aplinkos apsauga: Labai sumažinti energijos vartojimą.Ypač durų, mūsų duris projektą kamštis yra tikrai apsauginės!Durų kamščiu ir ištraukite kamštį, yra teptukas juostos, kuri gali puikiai užsandarinkite duris skirtumas

Aprašymas:

Juoda Vėjo durų projekto kamštis 90cm durų antspaudas

Savybės:

1. SE efektyvus sandarinimas: Mūsų dvipuses duris projektą kamštis efektyviai apsaugo vėdinimo ir šalto, ir vengia triukšmo, vėjo, kvapų bei kenkėjų.

2. Universalus: Mūsų duris projektą kamštis yra 90 cm ilgio, kuris gali būti sumažinti iki reikiamo dydžio su žirklėmis, kaip reikia, ir tai yra geriausias sprendimas vėjo dizainas langai ir durys.

3. Lengva įdiegti: Tiesiog naudokite jį pagal durys; oro kištukas yra labai lengva naudoti.Durų sandarikliai yra lipnios.

4. Naudojimas: Naudoti durų volai apsaugos nuo triukšmo, tempimo apsaugoti arba izoliuoti reikšminga kiekvienam durų.Durų ištraukite kamštį pagalvę, taip pat tinka kaip apatinė durų juostos, sandarinimo kiekvienas duris, kiemo vartų ir balkono durų.

5. Aplinkos apsauga: Labai sumažinti energijos vartojimą.Ypač durų, mūsų duris projektą kamštis yra tikrai apsauginės!Durų kamščiu ir ištraukite kamštį, yra teptukas juostos, kuri gali puikiai antspaudas durų plyšį.

Specifikacija:

Medžiaga: sponge

Spalva: juoda

Dydis: apie 90cm * 10cm * 2cm/35.43*3.94*0.79 į

Svoris: apie 90g

Pakavimo Sąrašas:

Durų Projekto Kamščiu * 1


  • Funkcija: Hidrauliniai
  • Lapų Kiekis: 3
  • Gerbėjai: 2
  • Raumeningumą: Kita
  • Technics: Kita
  • Stilius: Kita
  • Temos: Kita
  • Medžiaga: Kita
  • Modelio Numeris: durų projekto kamštis
Izerlipunx 2020-10-17 Normal piece 5/5
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Perkamiausi