Nerūdijančio Plieno Vietoje Lazerinio Suvirinimo Mašina Papuošalai, įrankių, Suvirinimo Mašina Automatinė Skaitmeninio Valdymo Jutiklinio Impulso Argono Lankinio Suvirintojas

Nerūdijančio Plieno Vietoje Lazerinio Suvirinimo Mašina Papuošalai, įrankių, Suvirinimo Mašina Automatinė Skaitmeninio Valdymo Jutiklinio Impulso Argono Lankinio Suvirintojas

SKU: k9892

Nauja prekė

€374.05 €258.10
Žymos: yag lazerio suvirintojas, aukso papuošalai suvirinimo, argono impulso suvirintojas, suvirinimo, lazerinio suvirinimo, lazerinio suvirinimo mašina, squier, juvelyriniai dirbiniai mašinos aukso, argono vietoje suvirintojas, argono suvirinimo.

Nerūdijančio Plieno Vietoje Lazerinio Suvirinimo Mašina Papuošalai Suvirinimo Mašina Automatinė Skaitmeninio Valdymo Jutiklinio Impulso Argono Lankinio Suvirintojas 220V/110V

Šis įrenginys yra tinkamas visų rūšių dantų suvirinimo darbus, juvelyriniai dirbiniai, suvirinimo darbai, už tiek naujų, tiek restauracijos ir remonto darbus.Taikymo masto lygus bent lazerinio suvirinimo vienetas, ir išlaidos įrangai ir operacijoms, yra daug pigiau nei lazerinio suvirinimo įrenginio.

Argonas-arc Vietoje Suvirintojų sudaro penki anksto nustatyti pagrindinius programų aukso (Au), kobalto chromo (co-cr), hibridinis-suvirinimo (tokių kaip taurieji ne tauriųjų), titano (Ti) ir tinkuotojas.Be to, jos funkcijos, kompaktiškas dydis, saugus ir stabilus sistema, lengva operacijų, mažai triukšmo ir priežiūra.Jis reikalauja minimalių darbo vietos, ir reguliuojama energijos ir impulso parametrus galima koreguoti įsiskverbimo gylį ir suvirinimo vietoje skersmens.Šis įrenginys pereis į Orto režimą, jei nėra operacijų per 5 minutes, siekiant užkirsti kelią žalos ruošinį.Tai puiku, papuošalai ir dantų suvirinimo.

Maitinimo įtampa: 220V/110V 50/60Hz

Galingumas: 100W

Apsaugos laipsnis: IP21

Dujų tiekimo slėgis: ≥0.1 Mpa

Suvirinimo įtampa: 40V

Suvirinimo srovės: 5A600A

Suvirinimo laikas: 3ms--30ms

Maks.suvirinimo dažnis: 1Hz

Maks.argono sąnaudos: 5L/min

Matmenys: 280mm*160mm*230cm;

Svoris: apie 8,5 kg.

Šis produktas yra impulsiniai argono lankinio suvirinimo aparatas.Įrangos savikaina ir veiklos sąnaudos, gali būti naudojami suvirinimo gryno aukso, suvirinimo kobalto-chromo lydinio, suvirinimo gryno aukso ir kobalto-chromo lydinio, suvirinimo gryno titano, ir tinkuotojas.

Siekiant išvengti elektros smūgio, gaisro ir pavojingas atsitikimas, kai naudojate elektros įranga, būtinai atkreipkite dėmesį į šias pagrindines saugos priemones.

1. Prieš naudodami prietaisą, atidžiai perskaitykite šią instrukciją ir atsargumo priemonės.Pateikti šią instrukciją šalia prietaiso patogu peržiūrėti.

2. Prašome laikyti elektros įranga, atokiau nuo vaikų ir visiškai uždrausti vaikams žaisti šį elektros įranga, atsarginės dalys ir kiti kabeliai.

3. Eksploatavimo įranga turi palaikyti gera ventiliacija ir apšvietimas, nenori dirbti drėgnoje ir dulkėtoje aplinkoje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų neįprastą aplinką.

4. Niekada neleiskite bet koks skystis, įveskite priemonė.

5. Ten bus stiprus arc light, kai veiklos, nesusiję personalui turėtų būti atokiau nuo darbo vietoje, vengiant pažeisti akis.

6. Nenaudokite kabelis, vilkite įranga.Kabeliai turi būti atokiau nuo šilumos, naftos ir kitų aštrių daiktų, kad nebūtų pažeisti kabelį.

7. Jūs privalote visiškai sumažinti išjungimas prieš valyti įranga ir atidarykite atveju.

8. Ši mašina, su kompaktiškas ir pagrįstą struktūrą nereikia specialios ir varginantis išlaikymo.Atkreipti dėmesį į valymo priemonė, ypač mikroskopą.Nėra švarus priedais turės didelę įtaką stebėjimo objektų.

9.Ši priemonė turėtų būti padengtas dulkių padengti ne darbo statusą.

10. Dėl jūsų saugumo, prašome naudoti tinkamą furnitūrą.

Dėmesio: mašina neįtraukė mikroskopu, ir jūs taip pat galite dirbti be mikroskopo.


  • Elemento Tipas: Papuošalai, Įrankiai Ir Įrengimai
  • Prekės Pavadinimas: KYNGTY
  • Papuošalai, Įrankiai Ir Įrengimai Tipas: Įrankių Rinkinys

Panašūs produktai

Perkamiausi